Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentembed_google_map has a deprecated constructor in /home/waldshu1/public_html/plugins/content/embed_google_map/embed_google_map.php on line 21

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentembed_google_docs_viewer has a deprecated constructor in /home/waldshu1/public_html/plugins/content/embed_google_docs_viewer/embed_google_docs_viewer.php on line 18

 

A NAPPALI KÉPZÉS TANÁRAI

2020-2021. tanév

 

 
Balogh Klára   Kézimunka

Beöthy Hanna

  Parzival, biográfia, kreatív írás (szövegalkotás), bevezetés az irodalom- és nyelvtudományba
Bognár János   Dráma, beszédképzés
Darvas János   Filozófiatörténet, A szabadság filozófiája
Galsai Zsolt   Pedagógiai projektek, A főoktatás zenei elemei
Gát Anna   Természettudományok
Hegedűs Miklós   Goethe-i természetszemlélet és színtan, művészettörténet
Justin Julia   Ének-zene, Kórus
Kaszás Kata   Az év körforgása, óvodapedagógiai módszertan, gyakorlatvezetés    
Kiss Joli   Óvodapedagógiai módszertan, gyakorlatvezetés                
Kökéndy Ákos   Anatómia    
Kulcsár Gábor    Waldorf-pedagógia, módszertan, embertan, gyakorlatvezetés 
Madarász Zoltán   Képzőművészet (agyagozás – kőfaragás)
Martha Tabbal Pires   Képzőművészet (rajz – festés – agyagozás)
Pékné Pintér Krisztina   Waldorf-pedagógiai módszertan, gyakorlatvezetés
Polgár Zsuzsa   Euritmia 
Reinhard Wallmann   Embriológia, természetismeret
Stenszky Csanád   Formarajz, módszertan, gyakorlatvezetés
Somorjai Miklós   Történelem-szemlélet és módszertan
Székely István   A megismerés iskolázása, észlelési gyakorlatok, kozmológia, koncentráció, meditáció, a tanár belső munkája, lelki higiénia, bibliai ismeretek, embertan
Szentmártony Yvonne   Waldorf-pedagógia, módszertan
Szűcs Márton   Bothmer-gimnasztika
Varga Márta   Csillagászat
Vágó Edit   Matematika, geometria

 

 

TOVÁBBI KÉPZÉSEK TANÁRAI

 

Posztgraduális levelező képzés

 

Beöthy Hanna   A középiskolai specializáció vezetője
Szecsődi János   Képzésvezető, az osztálytanítói specializáció vezetője
Tolnai Antal   Az idegennyelvi specializáció vezetője

 

 

Kézimunka-tanári képzés

 

Balogh Klára   Képzésfelelős

 

 

Kertmûvelés-tanári képzés

Csécs Mónika   Képzésfelelős

 

 

Rajz-festés szaktanári képzés

 

Nemerey Péter   Képzésfelelős, szakmódszertan
Kulcsár Edina   Művész tanár
Kiss Viktor   Művész tanár
Martha Tabbal Pires   Szakmódszertan

 

 

Zenei műhely

 

Justin Júlia   Képzésfelelős