Waldorf-pedagógiai posztgraduális képzés


A képzés helyszíne:

Székelylengyelfalvi Általános Iskola épülete, 537103, Székelylengyelfalva, 121

 

2019. augusztus 20-24.

 

2. év

 

ÉVKEZDŐ INFORMÁCIÓK MEGTEKINTÉSE

 

 

2019. augusztus 20. kedd

9.00-9.15 A képzés megnyitása
9.15-10.45 Bevezetés a Bibliába/Ószövetségi történetek – Székely István
11.00-12.30

Műhelymunkák

A. csoport: Mesék-legendák-fabulák  - Bognár János
B. csoport: Agyagozás – Madarász Zoltán
C. csoport: Festés - Martha Tabbal

12.30-13.45 Ebédszünet
13.45-15.15

Műhelymunkák

A. csoport: Festés - Martha Tabbal
B. csoport: Mesék-legendák-fabulák  - Bognár János
C. csoport: Agyagozás – Madarász Zoltán

15.30-17.00

Műhelymunkák

A. csoport: Agyagozás – Madarász Zoltán
B. csoport: Festés - Martha Tabbal
C. csoport: Mesék-legendák-fabulák  - Bognár János

17.15-18.45 Természetmegfigyelés referátumok - Bognár János és Székely István


2019. augusztus 21. szerda

9.00-9.15 A képzés megnyitása
9.15-10.45 Bevezetés a Bibliába/Ószövetségi történetek – Székely István
11.00-12.30

Műhelymunkák

A. csoport: Agyagozás – Madarász Zoltán
B. csoport: Festés - Martha Tabbal
C. csoport: Mesék-legendák-fabulák  - Bognár János

12.30-13.45 Ebédszünet
13.45-15.15

Műhelymunkák

A. csoport: Mesék-legendák-fabulák  - Bognár János
B. csoport: Agyagozás – Madarász Zoltán
C. csoport: Festés - Martha Tabbal

15.30-17.00

Műhelymunkák

A. csoport: Festés - Martha Tabbal
B. csoport: Mesék-legendák-fabulák  - Bognár János
C. csoport: Agyagozás – Madarász Zoltán

17.15-18.45 Természetmegfigyelés referátumok - Bognár János és Székely István


2019. augusztus 22. csütörtök

9.00-9.15 A képzés megnyitása
9.15-10.45 Bevezetés a Bibliába/Ószövetségi történetek – Székely István
11.00-12.30

Műhelymunkák

A. csoport: Festés - Martha Tabbal
B. csoport: Mesék-legendák-fabulák  - Bognár János
C. csoport: Agyagozás – Madarász Zoltán

12.30-13.45 Ebédszünet
13.45-15.15

Műhelymunkák

A. csoport: Agyagozás – Madarász Zoltán
B. csoport: Festés - Martha Tabbal
C. csoport: Mesék-legendák-fabulák  - Bognár János

15.30-17.00

Műhelymunkák

A. csoport: Mesék-legendák-fabulák  - Bognár János
B. csoport: Agyagozás – Madarász Zoltán
C. csoport: Festés - Martha Tabbal

17.15-18.45 Természetmegfigyelés referátumok - Bognár János és Székely István


2019. augusztus 23. péntek

9.00-9.15 A képzés megnyitása
9.15-10.45

Bevezetés a Bibliába/Ószövetségi történetek – Székely István

11.00-12.30

Műhelymunkák

A. csoport: Mesék-legendák-fabulák  - Bognár János
B. csoport: Agyagozás – Madarász Zoltán
C. csoport: Festés - Martha Tabbal

12.30-13.45 Ebédszünet
13.45-15.15

Műhelymunkák

A. csoport: Festés - Martha Tabbal
B. csoport: Mesék-legendák-fabulák  - Bognár János
C. csoport: Agyagozás – Madarász Zoltán

15.30-17.00

Műhelymunkák

A. csoport: Agyagozás – Madarász Zoltán
B. csoport: Festés - Martha Tabbal
C. csoport: Mesék-legendák-fabulák  - Bognár János

17.15-18.45 Természetmegfigyelés referátumok - Bognár János és Székely István

 

2019. augusztus 24. szombat

9.00-9.15 A képzés megnyitása
9.15-10.45 Bevezetés a Bibliába/Ószövetségi történetek – Székely István
11.00-12.30

Műhelymunkák

A. csoport: Mesék-legendák-fabulák  - Bognár János
B. csoport: Agyagozás – Madarász Zoltán
C. csoport: Festés - Martha Tabbal

12.30-13.30 Ebédszünet
13.30-15.00

Kiállítás és bemutatók

Visszatekintés és értékelés a csoportokban
Fórum, előretekintés, zárás